Menu Zamknij

Wyjątkowy program, który zmieni twój sposób myślenia i działania w obszarze pieniędzy.

5 pełnych mocy modułów z innowacyjną wiedzą, która sprawi, że przyciągniesz do swojego życia i biznesu więcej pieniędzy.

Zapisz się na listę zainteresowanych kolejną edycją

.

Pieniądze

Pożegnasz ograniczenia blokujące ich przepływ oraz starą historię o sobie i relacji z nimi.

Otworzysz się na nowy wielowymiarowy poziom związany z energią pieniędzy.

Przestaniesz gonić za pieniędzmi, a otworzysz się na przyjmowanie, przyjemność, radość, spokój i większe pieniądze.

Dla kogo jest Pogram Pieniądze #lovesme?

Program składa się z 5 modułów:

Weźmiesz udział w wyjątkowej randce z pieniędzmi, 
która potrwa kilka dni.
 
 
 
Inwestycja w siebie wynosi 1444 zł 
 
 

Pieniądze

Marta Kaim

Wszystko czego uczę, wynika z moich osobistych i zawodowych doświadczeń.

Przez lata pracowałam w korporacji jako Country Manager z sukcesami zarządzając i rozwijając sieć sprzedażową na terenie całego kraju. Uczyłam się i współpracowałam z najlepszymi ekspertami w dziedzinie efektywności, coachingu , rozwoju osobistego. Lata poszukiwań, nauka i własna ścieżką rozwoju firmy, pomogły mi stworzyć autorską metodę pracy, dzięki której jestem jedną z niewielu osób, która specjalizuje się w temacie skutecznego działania i zarabiania z lekkością.

Z entuzjazmem pomagam moim Klientkom zamienić frustrację, pęd i ciężką pracę na skuteczne działania, generujące nie tylko wyniki, ale i wewnętrzną satysfakcję. Cenię sobie prostotę, a także związane z nią bogactwo i wyższą jakość życia. Jestem mentorem marki, akredytowanym business coachem PCC ICF. Z sukcesem wprowadzam nowe marki na rynek i uczę, jak generować wyniki mimo braku wielkich zasięgów.

Polecam udział w szkoleniach Marty Kaim wszystkim kobietom, które chcą w życiu coś zmienić i rozwinąć skrzydła. Podejście do tematu nowatorskie, ciekawe - mało spotykane na polskim rynku. Treść szkolenia to sama inspiracja, bardzo praktyczna z ogromną ilością gotowych rzeczy do wdrożenia. Autorka szkolenia jest otwarta, komunikatywna i chętnie odpowiada na pytania, a przy tym niezwykle zaangażowana.
Katarzyna P.
Program Marty zmienił wszystko. Z dnia na dzień odsunęłam działania, które do niczego nie prowadziły. Zaczęłam działać, osiągać małe cele, a teraz już te coraz większe i coraz ambitniejsze.
Marzena M.
Zrozumiałam, co tak naprawdę znaczy działać z lekkością! Wyznaczyłam cel, a właściwie to go odkryłam, dzięki Tobie. Zrozumiałam, jak Ja i moja energia jest ważna w procesie sięgania po swój Cel. Wszystko było podane niesamowicie przejrzyście, lekko i konkretnie.
Kasia K.

Pieniądze