Menu Zamknij

Bezpłatny Masterclass dla kobiet, które chcą zarabiać więcej w Social Mediach.

Moc sprawcza w Social Mediach

Dowiedz się, dzięki jakim działaniom zmonetyzować swój Instagram lub Facebook.

Startujemy 30 maja zarejestruj się i dołącz do fantastycznej grupy kobiet pełnej mocy i energii.

.

Dzięki temu wyzwaniu dowiesz się, jak rozkręcić i zmonetyzować swój Facebook i Instagram bez spędzania tam wielu godzin każdego dnia.


W ramach Masterclass

Masterclass odbędzie się w dniach 30.05-31.05.2022

Po zapisaniu się otrzymasz informacje, wraz z dostępem do przestrzeni,

w której odbędzie się wyzwanie.

.

Marta Kaim

Wszystko czego uczę, wynika z moich osobistych i zawodowych doświadczeń.

Przez lata pracowałam w korporacji jako Country Manager z sukcesami zarządzając i rozwijając sieć sprzedażową na terenie całego kraju. Uczyłam się i współpracowałam z najlepszymi ekspertami w dziedzinie efektywności, coachingu , rozwoju osobistego. Lata poszukiwań, nauka i własna ścieżką rozwoju firmy, pomogły mi stworzyć autorską metodę pracy, dzięki której jestem jedną z niewielu osób, która specjalizuje się w temacie skutecznego działania i zarabiania z lekkością.

Z entuzjazmem pomagam moim Klientkom zamienić frustrację, pęd i ciężką pracę na skuteczne działania, generujące nie tylko wyniki, ale i wewnętrzną satysfakcję. Cenię sobie prostotę, a także związane z nią bogactwo i wyższą jakość życia. Jestem mentorem marki, akredytowanym business coachem PCC ICF. Z sukcesem wprowadzam nowe marki na rynek i uczę, jak generować wyniki mimo braku wielkich zasięgów.

Polecam udział w szkoleniach Marty Kaim wszystkim kobietom, które chcą w życiu coś zmienić i rozwinąć skrzydła. Podejście do tematu nowatorskie, ciekawe - mało spotykane na polskim rynku. Treść szkolenia to sama inspiracja, bardzo praktyczna z ogromną ilością gotowych rzeczy do wdrożenia. Autorka szkolenia jest otwarta, komunikatywna i chętnie odpowiada na pytania, a przy tym niezwykle zaangażowana.
Katarzyna P.
Program Marty zmienił wszystko. Z dnia na dzień odsunęłam działania, które do niczego nie prowadziły. Zaczęłam działać, osiągać małe cele, a teraz już te coraz większe i coraz ambitniejsze.
Marzena M.
Zrozumiałam, co tak naprawdę znaczy działać z lekkością! Wyznaczyłam cel, a właściwie to go odkryłam, dzięki Tobie. Zrozumiałam, jak Ja i moja energia jest ważna w procesie sięgania po swój Cel. Wszystko było podane niesamowicie przejrzyście, lekko i konkretnie.
Kasia K.
.