Menu Zamknij

Marta kaim

Karty Mocy
odkryj to, co ważne

Inspiracja i motywacja na każdy dzień

Karty Mocy to autorskie narzędzie wspierające rozwój osobisty i zawodowy. 

Idealne dla każdego, kto pragnie dodać mocy swoim działaniom i z lekkością sięgać po więcej.

To skuteczne wsparcie w pracy indywidualnej, idealne narzędzie do pracy dla trenerów i coachów. 

Karty Mocy powstały w oparciu o autorską metodę Trójkąta Mocy na drodze moich doświadczeń oraz doświadczeń Kobiet, z którymi współpracuję. 

Jeśli tylko zechcesz Karty Mocy pomogą Ci odkryć możliwości Twojego serca, intuicji i wewnętrznej mocy, którą masz w sobie.

Seria Serce

Seria Umysł

Seria Ciało

Opinie

Uwielbiam pracować z Kartami Mocy. Korzystam z nich przed spotkaniem indywidualnym z Klientką oraz na warsztatach. Karty zawsze dają wskazówkę, inspirację. Przekonałam się już wielokrotnie, że informacja, która płynie poprzez Karty Mocy, nie jest przypadkowa 😉 Zwraca uwagę na coś ważnego, cennego. Karty należą do moich ulubionych "narzędzi", chętnie z nich korzystam. Uważam, że tematy są świetnie dobrane. Dzięki dołączonej książeczce z opisem i pytaniami każdy odniesie wiele korzyści dla siebie.
Karty Mocy uczą mnie słuchania siebie i swoich potrzeb. Nie wiem, jaka magiczna moc jest w nich zawarta, ale zawsze, kiedy potrzebuję rozwiązać problem, po prostu używam kart. Kiedy mam ważny projekt do zrealizowania i potrzebuję skupić się na tym, co ważne, karty zawsze dają mi wskazówki.
Karty Mocy są ze mną od kilku miesięcy, jednak dość długo nie traktowałam ich jako narzędzia do pracy na co dzień. Zmieniło się to pod koniec lipca po tym, jak nieustannie i ciągle w odpowiedzi na moje pytania otrzymywałam zawsze jedną, tą samą kartę... Zatrzymałam się nad tym. I gdy zaczęłam podejmować działania zgodnie ze wskazówkami, zaczęły dziać się ciekawe rzeczy 😍 Zaplanowałam więc kolejny miesiąc z pomocą Kart Mocy. Wszystko rozpisałam, odpowiedziałam na pytania i dodatkowo codziennie wyciągam jedną kartę z pytaniem: "na czym się skupić dziś, aby..." To niesamowite, co się zaczyna dziać. Wskazówki Kart Mocy to strzał w dziesiątkę. Gdy faktycznie skupiam się na wskazówkach, wszystko układa się płynnie. To naprawdę potężne narzędzie, które pozwala nie tylko osiągać cele, ale też zadbać o równowagę, o której często zapominamy w codziennym ferworze, a która jest nam niezbędna. Z serca polecam ❤

KARTY MOCY

W zestawie znajdziesz:

39 Kart Mocy

5 kart z Pytaniami Mocy

35-stronicowy Podręcznik Pracy
z Kartami Mocy

cena: 249 zł

 

karty mocy

Jeśli chcesz kupić swój zestaw Kart Mocy, zrób przelew na numer konta bankowego podany poniżej, a jego potwierdzenie wraz z adresem wysyłki prześlij na:

kontakt.martakaim[at]gmail.com

 

Numer konta bankowego: 

MK Biznes
31 1140 2004 0000 3502 7652 7354
 
W tytule przelewu wpisz: Karty Mocy

 

Sprawdź moc Kart