Menu Zamknij
Najlepsza oferta jest ważna przez:
marta kaim filary
Weź udział w kursie:
5 filarów sukcesu w biznesie

Poznaj korzyści udziału w kursie:

Po udziale w tym kursie poznasz 5 fundamentalnych filarów, które są podstawą dobrze prosperującej firmy.

Dzięki temu programowi pożegnasz frustrację, bo uporządkujesz działania w swoim biznesie.

Przestaniesz tracić czas na zastanawianie się, co powinnam robić w swojej firmie i zaczniesz skutecznie działać.

Poczujesz spokój i lekkość, bo będziesz wiedziała, co robić i w jakiej kolejności, aby jak najszybciej zacząć zarabiać nawet na początku działalności.

Jeśli już prowadzisz firmę, zamienisz chaos na świadome działania, które pomogą ci stabilnie zarabiać.

Program składa się z 5 modułów w formie nagrań live, w którym podzielę się z Tobą sprawdzonymi filarami sukcesu w budowaniu biznesu.

unnamed3

Dla kogo jest program?

5/5

Poznaj moduły kursu:

5 filarów sukcesu w biznesie

Start programu:

22 sierpnia 2022

Kurs:
5 FILARÓW SUKCESU
W BIZNESIE+ BONUS*

Kurs: Trening Mocy

Trening Mocy jest dla osób, które zaczynają swoją przygodę z wyznaczaniem celów. Chcą poznać podstawowe zasady zarządzania finansami. W ramach programu przejdziesz przez proces, który pomoże ci wyznaczyć cel, pożegnać prokrastynację i zacząć działać.

 

Inwestycja:
444 zł   888 zł

O mnie

Przez lata pracowałam w korporacji jako Country Manager z sukcesami zarządzając i rozwijając sieć sprzedażową na terenie całego kraju. 

Gdy otworzyłam swoją firmę okazało się, że prowadzenie firmy i biznes online rządzą się swoimi prawami.
 

Popełniłam wiele błędów, ale konsekwencja i wiara oraz chęć zdobywania nowatorskiej wiedzy pomogły mi stworzyć życie i biznes na własnych warunkach. 

Jestem przykładem tego, że da się zamienić frustrację, pęd i ciężką pracę na zarabianie z lekkością. Wymaga to jednak poukładania biznesu i skutecznego działania, które jest efektem naszych wspierających myśli, działań i energii.

Dzisiaj uczę kobiety jak świadomie prowadzić biznes i z lekkością zarabiać więcej. Robiąc mniej i koncentrując się na indywidualnym podejściu oraz strategii, w którą wierzą. 
 

Jestem mentorem marki, akredytowanym business coachem PCC ICF. Z sukcesem wprowadzam nowe marki na rynek i uczę, jak generować świetne wyniki finansowe mimo braku wielkich zasięgów. Jestem jedną z niewielu kobiet, która specjalizuje się w temacie skutecznego działania i zarabiania z lekkością. Moje życie to ciągłe zmiany, które są dla mnie paliwem napędowym i elementem doświadczania życia. 

 
Najlepsza oferta jest ważna przez:

Poznaj opinie o współpracy ze mną:

"Kiedy spotykasz na swojej drodze Martę zaczynają się dziać rzeczy niemożliwe. Dzięki stałej współpracy z Martą i jej autorskiemu programowi, w którym brałam udział, mogę śmiało powiedzieć, że osiągam świetne wyniki sprzedażowe oraz coraz większe sukcesy zawodowe. Wartość, którą Marta wnosi w moje życie i innych jest nieoceniona. Jej narzędzia, profesjonalizm, skuteczność oraz niesamowita wiara w ludzi sprawiają, że to świetna inwestycja w rozwój. Kiedy konsekwentnie realizuję kolejne szczeble moich celów, to zawsze myślę o Tobie ciepło, Marto, bo uważam, że jesteś przełomowym krokiem na mojej drodze do sukcesów osobistych i zawodowych.
Bardzo Ci dziękuję!”
Aleksandra Kosek
"Marto, decyzja o współpracy z Tobą była jedną z najlepszych w moim życiu! W krótkim czasie dokonałam dużych i ważnych zmian.

Zamieniłam chaos i wewnętrzny lęk na spokój oraz ład. Obroty w mojej firmie zwiększyłam o 250% i to z lekkością, bo pracując o jeden dzień w tygodniu mniej. Odzyskałam autentyczną, radosną siebie. Dzięki współpracy z Tobą moje życie nabrało mocy, sensu i lekkości, której tyle lat szukałam 😊"
Renata Strzałka
"Marta, dziękuję Ci bardzo za trening 11 dni mocy. Te 11 dni dały mi więcej niż niejeden kilkutygodniowy trening. Zrozumiałam, co tak naprawdę znaczy działać z lekkością!

Wyznaczyłam cel, a właściwie to go odkryłam, dzięki Tobie. Zrozumiałam, jak Ja i moja energia jest ważna w procesie sięgania po swój Cel. Wszystko było podane niesamowicie przejrzyście, lekko i konkretnie. Dzięki tym 11 dniom, zupełnie inaczej patrzę na swój biznes, odważyłam się na takie działania, o których wcześniej nawet nie marzyłam, albo myślałam, że nie są dla mnie. Jeszcze raz dziękuję ❤"
Kasia Kuka